KAZIMIERNIKEJSZYN - ZAKRĘCONA IMPREZA

KAZIMIERNIKEJSZYN - ZAKRĘCONA IMPREZA
05 Lip
2016

Festiwal Kazimiernikejszyn 2016, 7 - 10 lipca, Kazimierz Dolny

Kazimiernikejszyn - to tutaj, podobno pierwszy raz w swojej karierze, Kasia Nosowska tańczyła podczas koncertu porwana pod rękę przez Paprodziada; to tutaj spłonął zbudowany przez festiwalowiczów kogut; na Strefie Rakiecie stoczono walkę na kolory; publiczność szalała przy Grubsonie, Łąki Łan czy silent disco na środku miasta; wylano setki litrów potu podczas rajdu rowerowego w tunelu i biegu przez wąwozy; pękano ze śmiechu na warsztatach śmiechu czy nie robiono kompletnie nic w Strefie Nudy!

Tak było podczas poprzednich edycji. A jak będzie w tym roku?

Muzycznie na pewno będzie grubo! Zadbają o to: Chonabibe, November project, Kapela ze Wsi Warszawa, Organek, Łąki Łan, Domowe melodie, Bohemian betyars, Zeus, PsioCrew, Marika i Dziady Kazimierskie.

A co poza koncertami? Turniej rzeczy durnych, w pozytywnym tego słowa sensie znaczeniu. Nadmuchiwane kule do których się wchodzi i albo gra w piłkę i nawzajem obija, albo stacza z górki. Poszukiwanie Graala. Rowerowy rajd tunelem. Bieg wąwozami na czas. Intensywna wędrówka z Paprodziadem dla odważniejszych po znanych i sekretnych miejscach Kazimierza Dolnego. Spokojniejsza, rodzinna wędrówka z Paprodziadem po zakamarkach Kazimierza Dolnego. Warsztaty śmiechu. Zabawowe i proste gry planszowe. Super pozytywna walka na kolorowe farby. Wioska hamakowa. Piłka w wersji pojechanej. Szmery bajery – program warsztatów niezbędnych dla dzieci, czaje baje i szewskie pasje. Warsztaty Loesje. Paprykalaba, czyli orkiestra warzywna. Silent disco. Warsztaty kręcenia filmu o Kazimiernikejszyn.

Więcej szczegółów znajdziecie na http://kazimiernikejszyn.pl

Last modified on piątek, 08 lipiec 2016 08:14
More in this category: MORE THAN FEST - OSTRA GRA! »
Login to post comments