NASZ TEAM

Efka

Przeważnie zachowuję się poważnie. lubię zjawiska popkulturowe, lubię filmy, zwłaszcza życiowe. w zasadzie z niczym się nie identyfikuję, sama ze sobą mam niewiele wspólnego.

Majkel

Fan gitary, brzmień i ciekawostek sprzętowych wszelkiej maści. Uwielbia koncerty i muzykę na żywo, ale również lubi zatopić się w odtwarzaczu na długie godziny. Redaktor naczelny portalu.

Paulina

Studentka finansów i rachunkowości na WSB w Poznaniu. Z przyjemnością słucha muzyki rockowej oraz metalowej z dużym naciskiem na djent, metalcore i deathcore..

 

 

SiSsi

Sissi Studentka kultury Japonii na PJATK w Warszawie. Miłośniczka podróży, dużych i małych. Rozważna i romantyczna, marzycielka. Uwielbia śpiewać. Fanka kuchni japońskiej i japońskiego metalu. Cicha, spokojna i zdystansowana w dużej grupie nowopoznanych osób, zakręcona w towarzystwie bliskich.

Christine

Żywiołowa, roześmiana, z dużym dystansem do siebie. Słucha przeróżnej muzyki, począwszy od spokojnych ballad po psychodeliczny death metal. Uwielbia zawierać nowe znajomości, podejmować wyzwania, bo rzeczy, które wydają sie niemożliwe sprawiają najwięcej frajdy gdy sie je realizuje.