RAPSODIA Z DEMONEM - QUEEN

RAPSODIA Z DEMONEM - QUEEN
27 Kwi
2016

Po raz kolejny nasza Laboratoryjna ekipa wybrała się do Teatru Rampa na rockandrollowy spektakl. Tym razem była to Rapsodia z demonem. Również tym razem wyszliśmy z Teatru zachwyceni i dlatego zachęcamy: koniecznie, koniecznie idźcie do Rampy!

Fabuła musicalu jest całkiem klasyczna. Erwin (Kuba Molenda) to młody muzyk, który marzy o tym, by swoją muzyką zmienić świat. Nie wie jeszcze w którą stronę ta zmiana miałaby pójść. Ale to, że świat potrzebuje zmiany jest dla niego jasne. Tak samo jak to, że razem z Kacprem (Sebastian Machalski) - kolegą z zespołu – podbiją muzyczny świat. Czeka ich kariera, sława, blaski. Pewnego dnia młoda początkująca dziennikarka Ida (Natalia Piotrowska) wjeżdża mu na ambicje, i Erwin właśnie jej postanawia udowodnić, że przecież może wszystko!

Erwina obserwuje Diabeł (Jakub Wocial), który – jak sam o sobie mówi – wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.Próbuje przeciągnąć Erwina na ciemną stronę mocy. Czy Erwin da się skusić? Czy zrezygnuje z przyjaźni na rzecz uroków wyimaginowanego świata, kreowanego przez Demona? Przekonajcie się sami.

Ale to nie fabuła – klasyczna, urocza ale i dosyć przewidywalna – ma przyciągać widzów do Rampy. Rapsodia z demonem to spektakl, którego fabuła oparta została na przebojach zespołu Queen. Usłyszycie ich ponad 20! Aktorom na scenie towarzyszy zespół w składzie Jan Stokłosa, Adam Kram, Michał Sitarski, Michał Polubiec i Paweł Grudniak. A wykonane na żywo takie kawałki jak: A Kind Of Magic, Don’t Stop Me Now, We Will Rock You, I Want It All, Who Wants To Live Forever spowodują, że będziecie tańczyć i śpiewać razem z aktorami i na pewno nie będziecie siedzieć w fotelach przez cały spektakl! Włóżcie więc wygodne buty i biegnijcie do Rampy. Zapewniamy, że nie będziecie żałować.

 

 

Last modified on czwartek, 05 maj 2016 08:19
Login to post comments