Grid view
List view

VOX STOMPLAB - test multiefektu

VOX STOMPLAB - test multiefektu
19 Cze
2016

Jest to prosty i bardzo funkcjonalny efetk, gdzie nie musimy specjalnie zbyt wiele czasu poświęcać na ustawienia. Wystarczy podłączyć go do gitary i możemy cieszyć się sporą ilością ciekawych brzmień od firmy VOX.

Vox Stomplab II G zawiera dostęp do 20 programów użytkownika oraz 100 brzmień fabrycznych. Są one łatwo dostępne i pogrupowane w blokach:

Ballad, Fussion, Pop, Blues, Rock&Roll, Rock, MHard Rock, Metal, Hard Core, Other oraz User w różnych stylach brzmieniowych. 

Poruszając się po poszczególnych blokach od 1-10 [BALLAD], [FUSSION], szybko odkryjemy, że efekty są starannie ze sobą połączone i każde z brzmień wyselekcjoonowane. Każdy gitarzysta znajdzie coś dla siebie.

Opcja USER pozwoli zapisać ulubione ustawienia i brzmienia we własnym bloku.Efekt wyposażony jest również w symulacje wzmacniaczy, kolumn, kostek overdrive, efekty modulacyjne, pogłos i delay, z możliwością korzystania z 8 efektów jednocześnie.Bardzo dużym plusem jest możliwość korzystania z efektu WAH-WAH - czyli przysłowiowej kaczki. Podsumowując multiefekt Vox Stomplab II G udostępnia 104 różne efekty brzmieniowe, co jak na niewielkie rozmiary i cenę daje spore możliwości kreacji barwy i brzmienia.   Modele basowe umożliwiają wybór odpowiednio z 60 lub 61 efektów.

Last modified on niedziela, 19 czerwiec 2016 23:55
Login to post comments